Δημόσιοι και Κρατικοί Τηλεοπτικοί Σταθμοί

  1. ΕΡΤ1 (Αθήνα) (Ραδιομέγαρο Αγίας Παρασκευής)
  2. ΕΡΤ2 (Αθήνα) (Ραδιομέγαρο Αγίας Παρασκευής)
  3. ΕΡΤ3 (Θεσσαλονίκη)
  4. ΕΡΤ HD (Αθήνα) (Ραδιομέγαρο Αγίας Παρασκευής)
  5. Βουλή - Τηλεόραση (Αθήνα)

 

Τηλεοπτικοί Σταθμοί Εθνικής και Πανελλαδικής Εμβέλειας

  1. ALPHA (Παιανία & Παλλήνη)
  2. ΑΝΤ1 (Μαρούσι)
  3. ΑΡΤ (Καλλιθέα)
  4. Epsilon TV (Μαρούσι)
  5. Μακεδονία TV (Θεσσαλονίκη)
  6. MEGA (Αθήνα)
  7. ΣΚΑΪ (Νέο Φάληρο)
  8. STAR (Κηφισιά)

Τηλεοπτικοί Σταθμοί Περιφερειακής Εμβέλειας

ΠΖ 1: Θράκη, Ανατολική Μακεδονία

  1. Alfa TV (Δράμα)
  2. Αμφίπολη TV (Σέρρες)
  3. Center TV (Καβάλα)
  4. Δέλτα Τηλεόραση Θράκης (Αλεξανδρούπολη)
  5. Δίκτυο Τηλεόραση (Σέρρες)
  6. Egnatia TV (Ξάνθη)
  7. ΕΝΑ Channel (Καβάλα)
  8. Επιλογές Τηλεόραση (Σέρρες)
  9. Θράκη NΕΤ (Αλεξανδρούπολη)
  10. Κανάλι 6 (Ξάνθη)
  11. Λυδία η Φιλιππησία (Καβάλα)
  12. Ορεστιάδα - Δημοτική Τηλεόραση (Δήμος Ορεστιάδας)
  13. Πόντος TV (Αλεξανδρούπολη)
  14. R-Channel Θράκης (Κομοτηνή)
  15. Star Βορείου Ελλάδας (Δράμα)
  16. TV Δέλτα (Δράμα)
  17. TVS (Σέρρες)
  18. Xanthi Channel (Ξάνθη)

ΠΖ 2: Κεντρική Μακεδονία & ΠΖ 3: Χαλκιδική (Ημιτελής)

  1. (Αμπελόκηποι)
  2. Άτλας Τηλεόραση (Κατερίνη)
  3. Bee Channel (Νέα Μουδανιά)
  4. Βεργίνα Τηλεόραση (Κωνσταντινοπολίτικα)
  5. Europe One (Νέοι Επιβάτες)
  6. Extra Thessaloniki (Θεσσαλονίκη)[1]
  7. Κανάλι 9 (Θεσσαλονίκη)
  8. Nickelodeon+ (Πλατεία Αριστοτέλους)
  9. TV 100 (Δήμος Θεσσαλονίκης)
Μεταβατικά περιφερειακά κανάλια Κεντρικής Μακεδονίας
Κανάλια παρόχου DBS (δίαυλος 50 UHF)
  1. Γνώμη Τηλεόραση (Θεσσαλονίκη)
  2. Euro Channel (Κιλκίς)
Κανάλια παρόχου Digital Union (δίαυλος 51 UHF)
  1. Εγνατία Τηλεόραση (Θεσσαλονίκη)
  2. Πέλλα Τηλεόραση (Γιαννιτσά)
  3. Time Channel (Ωραιόκαστρο)

ΠΖ 4: Δυτική Μακεδονία

  1. Δίκτυο 1 (Καστοριά)
  2. Flash TV (Κοζάνη)
  3. Κανάλι 28 (Γρεβενά)
  4. TOP Channel (Κοζάνη)
  5. TRM (Γρεβενά)
  6. West Channel (Κοζάνη)

ΠΖ 5: Ήπειρος, Δυτική Στερεά Ελλάδα, Νησιά Ιονίου

  1. ART TV (Άρτα)
  2. Αχελώος TV (Αγρίνιο)
  3. Βήμα Τηλεόραση (Ιωάννινα)
  4. Corfu TV (Κέρκυρα)
  5. Ήπειρος TV1 (Ιωάννινα)
  6. Ιωάννινα TV (Ιωάννινα)
  7. Kosmo TV (Ιωάννινα)
  8. Start TV (Κέρκυρα)

ΠΖ 6: Πελοπόννησος, Αιτωλία, Φωκίδα, Κορινθιακός, Κύθηρα

  1. Achaia Τηλεόραση (Πάτρα)
  2. Αρκαδική TV (Τρίπολη)
  3. Axion TV (Κόρινθος)
  4. Best Τηλεόραση (Καλαμάτα)
  5. DR Τηλεόραση (Άργος)
  6. Ελλάδα ΤV (Σπάρτη)
  7. Ηλέκτρα TV (Κόρινθος)
  8. Ionian Channel (Ζάκυνθος)
  9. Lepanto Τηλεόραση (Ναύπακτος)
  10. Max TV (Ναύπλιο)
  11. Μεσόγειος TV (Καλαμάτα)
  12. ΝΕΤ (Καλαμάτα)
  13. ΟΡΤ (Πύργος)
  14. PLP (Πάτρα)
  15. RTP Κέντρο (Κόρινθος)
  16. Super B (Πάτρα)
  17. Super TV (Κόρινθος)
Μεταβατικά περιφερειακά κανάλια Πελοποννήσου

ΠΖ 7: Θεσσαλία, Σποράδες, Βορειοανατολική Εύβοια

  1. Astra Τηλεόραση (Βόλος)
  2. ΖΕΥΣ Τηλεόραση (Λάρισα)
  3. Θεσσαλία Τηλεόραση (Λάρισα)
  4. TRT Κεντρικής Ελλάδας (Βόλος)

ΠΖ 8: Ανατολική Στερεά Ελλάδα, Βορειοανατολική Φωκίδα, Βορειοδυτική Εύβοια

  1. ΕΝΑ Κεντρικής Ελλάδας (Λαμία)
  2. Έψιλον Τηλεόραση (Λιβαδειά)
  3. Star Κεντρικής Ελλάδας (Λαμία)

ΠΖ 9: Αττική, Σαρωνικός, Νότια Εύβοια

  1. AB Channel (Περιστέρι)
  2. Action 24 (Γαλάτσι)
  3. Attica TV (Δήμος Ασπροπύργου)
  4. Blue Sky (Νέο Ηράκλειο)
  5. Channel 9 (Παιανία & Παλλήνη)
  6. Extra Channel (Περιστέρι)
  7. High TV (Αθήνα)
  8. Kontra Channel (Ταύρος)
  9. MAD TV (Παλλήνη)
  10. MTV Greece (Μαρούσι)
  11. Nickelodeon Greece (Μαρούσι)
  12. SBC (Νέο Ηράκλειο)
  13. Smile TV (Αθήνα)
  14. Sunny Channel (Νέο Ηράκλειο)

ΠΖ 10: Κρήτη

  1. Channel 4U (Ηράκλειο)
  2. Κρήτη TV (Ηράκλειο)
  3. Κρήτη TV1 (Χανιά)
  4. Κύδων TV (Χανιά)
  5. MY Television (Ηράκλειο)
  6. Νέα Τηλεόραση Κρήτης (Χανιά)
  7. Sitia TV (Σητεία)
  8. Tele Κρήτη (Ιεράπετρα)
  9. TV Creta (Ηράκλειο)

ΠΖ 11: Νοτιοανατολικό Αιγαίο (Σάμος, Δωδεκάνησα)

  1. Αιγαίο Τηλεόραση (Κάλυμνος)
  2. Δ.Τ.ΚΩ - Δημοτική Τηλεόραση Κω (Δήμος Κω)
  3. Θάρρι - Τηλεόραση Ιεράς Μητροπόλεως Ρόδου (Ρόδος)
  4. Irida ΤV (Ρόδος)
  5. Omega Television (Ρόδος)
  6. ΣΑ.Τ. - Σαμιακή Τηλεόραση (Σάμος)
  7. TV Kosmos (Ρόδος)
Μεταβατικά περιφερειακά κανάλια Νοτιοανατολικού Αιγαίου

ΠΖ 12: Κυκλάδες

  1. Αιγαίο TV (Δήμος Σύρου - Ερμούπολης)
  2. ΖΕΥΣ Τηλεόραση Κυκλάδων (Νάξος)
  3. Σύρος TV1 (Ερμούπολη)
  4. Volcano TV (Σαντορίνη)

ΠΖ 13: Βόρειο Αιγαίο (Λήμνος, Λέσβος, Χίος)

  1. Αλήθεια TV (Χίος)
  2. Πατρίδα TV (Χίος)
  3. TV Μυτιλήνη (Μυτιλήνη)
Μεταβατικά περιφερειακά κανάλια Βορείου Αιγαίου